Marcin Kozłowski

radca prawny

Doradzam przedsiębiorcom w ich bieżącej działalności. Skupiam się na spółkach kapitałowych, ale nie są mi obce również inne formy działalności. Pomagam przedsiębiorcom przejść przez gąszcz zawiłych regulacji prawnych, tak aby czuli się bezpiecznie i mieli spokojną głowę przy podejmowaniu decyzji.
[Więcej >>>]

Załóż spółkę akcyjną!

O mnie

Witam Cię serdecznie na moim blogu! Dziękuję, że tu jesteś.

Nazywam się Marcin Kozłowski, jestem radcą prawnym. Żyję i pracuję w Łodzi.

Na co dzień, w życiu zawodowym:

  • pomagam przedsiębiorcom, ponieważ chcę aby sprawnie i mądrze zarządzali swoimi biznesami i potrafili radzić sobie z niedogodnościami przygotowanymi przez naszego kochanego twórcę przepisów;
  • zajmuję się obsługą przedsiębiorców i spółek;
  • obsługuję spółki deweloperskie;
  • wspieram przedsiębiorców, którzy chcą zakładać spółki akcyjne (oraz inne).

Na blogu przedstawiam praktyczne zagadnienia związane z funkcjonowaniem spółek akcyjnych.

O tym, że zostanę prawnikiem zdecydowałem w gimnazjum i tak już mi zostało. Nawet przez chwilę nie miałem wątpliwości co do tego wyboru. Tym bardziej, że o karierze piłkarza zapomniałem już w liceum 😊

Zdecydowałem się na studia prawnicze na Uniwersytecie Łódzkim i była to jedna z moich najlepszych decyzji w życiu. Poznałem wielu wspaniałych ludzi, z którymi do tej pory mam bardzo bliskie relacje. Poznałem tutaj także moją żonę, z którą mamy cudownego synka.

Na studiach zainteresowałem się prawem medycznym i danymi osobowymi. Skończyłem nawet drugi kierunek – prawo medyczne. Mojej uwadze nie umknęły jednak spółki i właśnie o nich jest ten blog, a konkretniej o spółce akcyjnej.

Moją pasją jest wspinaczka skałkowa. Uważam, że jest to dyscyplina, która niesamowicie kształtuje charakter i inspiruje do działania. Tutaj nie ma drogi na skróty do osiągnięcia topu. Podobnie jest w biznesie. Jeżeli chcesz być przedsiębiorcą i mieć solidną firmę, musisz regularnie ćwiczyć, uczyć się i rozwijać.

Zawsze chciałem być przedsiębiorcą – rozwijać się, prowadzić własną kancelarię, zarządzać nią. Wiedziałem jednak, że wszystko po kolei – najpierw studia, potem aplikacja i zdobywanie doświadczenia. We wszystkich miejscach pracy podpatrywałem w jaki sposób prowadzone są kancelarie, jakie stosują udogodnienia i… czego nie chciałbym widzieć u siebie. Dzięki temu prowadzę własną kancelarię w centrum Łodzi.

Jeżeli masz pytania, chcesz skonsultować swój model biznesowy lub zacząć przygodę z biznesem, zapraszam Cię serdecznie do kontaktu. Możesz do mnie napisać lub zadzwonić. Prowadzę kancelarię w Łodzi, ale moi klienci są z różnych miast w Polsce, a także zza granicy.

Marcin Kozłowski 
radca prawny

***